نویسنده: سید مجتبی پورموسوی (منبع:زومیت)


مرسدس AMG GT R پوزیدون با قدرت ۸۸۰ اسب بخار معرفی شد

توییتر تلگرام

ذخیره 

مرسدس AMG GT R ساخت پوزیدون (شرکت تیونینگ آلمانی) توانایی‌های فراتر از نمونه استاندارد دارد. این محصول با قدرت ۸۸۰ اسب بخار، سرعت‌گیری صفر تا صد کیلومتر بر ساعت  ۲٫۹ ثانیه فراهم می‌کند.

شرکت تیونینگ آلمانی پوزیدون از آخرین پروژه خود رونمایی کرد. مرسدس بنز AMG GT R آخرین محصول تیون‌شده پوزیدون است که برخی کارشناسان لقب پادشاه نورنبرگ را برای این خودرو در نظر گرفته‌اند. مرسدس AMG GT R سری بلک که توسط پوزیدون مورد استفاده قرار گرفته‌ است، با موتور ۴ لیتری V8 تویین توربوشارژ، در حالت استاندارد قادر به تولید ۷۳۷ اسب‌ بخار قدرت و ۸۰۰ نیوتن‌متر گشتاور است. قطعا در مورد توانایی‌های بی‌نظیر سری بلک مرسدس AMG GT R شنیده‌اید؛ به همین دلیل پوزیدون سری بلک را انتخاب کرده است.

پوزیدون از پکیج تیونینگ 830 RS+ برای تیونینگ استفاده کرده که شامل ارتقا توربوشارژ و فیلترهای خودرو، سیستم اگزوز، مبدل کاتالیزوری اسپرت و ارتقای نرم‌افزار خودرو برای کنترل حرفه‌ای پیشرانه است. تیونرها بعد از پیاده‌سازی این پکیج روی پیشرانه M178، توانستند قدرتی در حدود ۸۸۰ اسب بخار و گشتاور ۱۰۰۰ نیوتن‌متر دریافت کنند.

مرسدس AMG GT R پوزیدون

اکنون مرسدس GT R صفر تا صد کیلومتر بر ساعت را در ۲٫۹ ثانیه ممکن می‌کند و می‌تواند به حداکثر سرعت ۳۶۰ کیلومتر بر ساعت برسد. به منظور حفظ چنین شتابی، تیونرها از جعبه‌دنده هفت‌سرعته دوکلاچه استفاده کرده‌اند. پوزیدون برای تنوع در انتخاب محصولاتش، یک نسخه ضعیف‌تر از نسخه ۸۸۰ اسب بخاری نیز ساخته است که ۸۳۰ اسب بخار قدرت و ۹۵۰ نیوتن‌متر گشتاور دارد.


آلمان یدک بزرگترین مرجع لوازم یدکی خودروهای آلمانی.

www.almanyadak.com