اگر همیشه به دنبال خرید یک خودروی خاطره‌انگیز از دهه ۸۰ میلادی بوده‌اید قطعاً این مرسدس بنز ۵۰۰ SEC 1984 می‌تواند نظر شما را به خود جلب کند. خودروی موردبحث توسط بونهامس در بریتانیا عرضه شده است و از زمان پلاک شدن در سال ۱۹۸۵ تاکنون در همین کشور تردد می‌کند. مرسدس ۵۰۰ SEC یاد شده دارای برخی تغییرات تیونر مشهور لورینسر بوده و از رنگ زیبای سفید سود می‌برد.


فروشنده می‌گوید این مرسدس از سال ۲۰۱۰ تاکنون در گاراژ خوابیده بوده و اخیراً برای فروش پیشنهاد می‌شود. فروشنده پیش از اقدام به فروش دستی بر سر و روی رنگ و کابین ۵۰۰ SEC کشیده است. رنگ سفید بدنه با نام ۷۳۷ کلاسیک شناخته می‌شود و اگرچه کیفیت بسیار بالایی ندارد اما با توجه به سن بالای خودرو در شرایط بسیار خوبی قرار دارد. تکمیل کننده زیبای رنگ بدنه رینگ‌های ۱۶ اینچی سفید هستند. در بدنه تریم کروم را می‌بینیم و لاستیک‌های پرفورمنس نیز به تازگی روی خودرو نصب شده‌اند.


در کابین چرم خاطره‌انگیزی را خواهید دید که روی پانل درب‌ها، تونل گیربکس و داشبورد کشیده شده است. آنچه بر حس نوستالژی این مرسدس می‌افزاید تریم چوبی به ویژه در کنسول مرکزی و داشبورد خواهد بود. غربیلک فرمان چهار پره مومو نیز به عنوان بخشی از پکیج تغییرات لورینسر دیده می‌شود. اگرچه اکثر بخش‌های کابین در حالت استاندارد قرار دارد اما از رادیو/کاست پلیر کنوود KRC-1022D روی خودرو استفاده شده است.

نیروبخش این S کلاس کلاسیک پیشرانه ۸ سیلندر با قدرت ۲۲۸ اسب بخار در دور ۴۷۵۰ است که باعث ثبت حداکثر سرعت ۲۲۵ کیلومتر در ساعت می‌شود.


منبع: پدال