یکی از نکات غیرعادی درباره بی‌ام‌و XM لیبل رد قابلیت انتخاب ۵۰ رنگ سفارشی (Individual) به‌صورت رایگان برای مشتریان است.

اگرچه رنگ‌های استاندارد این خودرو کاملاً خسته‌کننده بودند اما بی‌ام‌و با ارائه رایگان رنگ‌های سفارشی خود خریداران را خشنود می‌کند. به همین خاطر می‌توان گفت رنگ‌های کارخانه‌ای XM لیبل رد هم‌اکنون پرتعداد و هیجان‌انگیز هستند. با همدیگر می‌خواهیم نگاهی به این رنگ‌های خاص داشته باشیم و بهترین آن‌ها را انتخاب کنیم. شما نیز می‌توانید با مراجعه به آدرس اینترنتی individual.bmw-m.com شاسی‌بلند جدید بی‌ام‌و را سفارشی‌سازی کنید.

رنگ‌های سفارشی بی ام و XM

با مراجعه به وب‌سایت Individual بی‌ام‌و می‌توانید تمامی رنگ‌های سفارشی موجود برای XM را مشاهده کنید. باید اذعان کرد XM لیبل رد هنوز در این سایت وجود ندارد و به همین خاطر نمی‌توانیم بفهمیم خودروی موردبحث با این رنگ‌ها چه شکلی خواهد بود اما مدل استاندارد نیز برای این کار کفایت می‌کند. البته برخی رنگ‌ها فقط مختص مدل لیبل رد هستند. همان‌طور که می‌دانید تنها تفاوت بصری مدل استاندارد و لیبل رد XM به تریم قرمز رنگ آن مربوط می‌شود و بنابراین می‌توانیم رنگ‌های موجود را با تریم قرمز بدنه تجسم کنیم.

رنگ‌های سفارشی بی ام و XMرنگ‌های سفارشی بی ام و XM

وب‌سایت Individual دارای برخی بخش‌های جدید است و از اینترفیس کاملاً جدیدی سود می‌برد. در این وب‌سایت شاهد گرافیک روشن و توصیف دقیق‌تری از رنگ‌های انتخابی برای خودرو خواهید بود بنابراین انتخاب رنگ‌ها روی بدنه XM جذابیت‌های خاص خودش را خواهد داشت؛ اما واقعیت این است که XM خودروی عجیبی به نظر می‌رسد. این خودرو از برخی زوایا و با رنگ‌های روشن زیباست اما از برخی زوایای دیگر این‌طور نیست؛ اما باید گفت رنگ‌های تیره‌تر باعث می‌شوند خودرو جذاب‌تر به نظر برسد هرچند برخی عناصر طراحی بدنه را مخفی خواهد کرد. در کل به نظر ما رنگ‌های تیره‌تر روی XM بهتر جواب می‌دهند و اگر می‌توانستیم رنگ بنفش را انتخاب می‌کردیم.

رنگ‌های سفارشی بی ام و XM

رنگ بنفش به‌طورکلی روی محصولات جدید بی‌ام‌و جذاب‌تر بوده و به اندازه کافی تیره است تا بتواند برخی عناصر طراحی عجیب خودروهای این برند را پنهان کرده و درعین‌حال جذابیت بصری لازم را داشته باشد. به همین خاطر است که رنگ تاندرنایت متالیک در سری ۲ محبوبیت بالایی دارد. با توجه به این موارد شما کدام رنگ را برای شاسی‌بلند بی‌ام‌و جذاب‌تر می‌دانید؟

رنگ‌های سفارشی بی ام و XM