پس از معرفی نسل جدید ب‌ام‌و M2، حالا قطعات M پرفورمنس هم برای آن ارائه شده که ظاهری بسیار تهاجمی به این کوپهٔ کوچک آلمانی بخشیده‌اند. در نگاه اول، بال بزرگ عقب جلب‌توجه می‌کند اما با نگاهی دقیق‌تر می‌توان اسپویلر کوچکی را هم روی سقف دید که داون‌فورس بیشتری تولید می‌کند. یکی دیگر از ویژگی‌های جذاب این کیت قطعات نیز چهار سر اگزوز در میانهٔ سپر است که قبلاً مشابه آن را در نسل جدید M3 و M4 هم دیده بودیم و در اینجا نیز به همان اندازه چشمگیر به نظر می‌رسد.

فرورفتگی‌های مربعی مشکی‌رنگ در طرفین سپر و دیفیوزر فیبر کربنی هم از دیگر ویژگی‌های نمای عقبی خودرو هستند. در نمای جانبی یعنی جایی که قاب کربنی آینه‌ها و رینگ‌های بزرگ‌تر ۲۰ اینچی در جلو و ۲۱ اینچی در عقب به چشم می‌خورند، برچسب M Performance روی رکاب‌ها جلب‌توجه می‌کنند. همچنین به گلگیرهای جلو و عقب و همین‌طور انتهای رکاب‌ها هم قطعاتی آئرودینامیکی افزوده شده است. در جلوی خودرو هم ورودی‌های هوای مربعی کمی بزرگ‌تر به نظر می‌رسند اما شاید این صرفاً توهمی ناشی از استفادهٔ گسترده از فیبر کربن در اطراف آن‌ها باشد.

در داخل خودرو اما اتفاق بزرگی رخ نداده و تنها ارتقائی که به چشم می‌خورد استفاده از فیبر کربن روی پره‌های فرمان، داشبورد و کنسول میانی است. خودرویی که در این تصاویر دیده می‌شود همچنین به صندلی‌های اسپرت کربنی M هم مجهز است که به‌صورت سفارشی ارائه می‌شود. البته اگر فکر می‌کنید این قطعات کمی زیاده‌روی به‌حساب می‌آیند با شما هم‌عقیده هستیم زیرا قطعات M پرفورمنس برای کسانی است که می‌خواهند با ب‌ام‌وهای پرزرق‌وبرق، توجهات را به خود جلب کنند.

منبع:پدال