بی‌ام‌و سری ۳ فیس لیفت و نسخه تورینگ را می‌توان جزو دل‌چسب‌ترین محصولات این خودروساز دانست. درحالی‌که اکثر خودروهای جدید بی‌ام‌و از جلوپنجره‌های بزرگ و استایلی عجیب استفاده می‌کنند، سری ۳ همچنان به طراحی اصلی خود وفادار بوده است.

البته طراحی خوب همواره می‌تواند بهتر شود، این‌طور نیست؟ همین طرز تفکر را ای سی اشنیتزر داشته و کیت تیونینگ جدیدی را برای بی‌ام‌و سری ۳ تورینگ در نظر گرفته است. این کیت ارتقایی جذابیت‌های فراوانی دارد. از نظر بصری باید گفت کیت این تیونر دارای اسپلیتر جلو، رکاب‌های جانبی، دیفیوزر عقب، اسپویلر سقف و رینگ‌های جدید است. سری ۳ تورینگ ای سی اشنیتزر همچنین از فنرهایی با ارتفاع کمتر استفاده می‌کند تا هماهنگی زیادی با رینگ‌های جدید داشته باشد. این قطعات از فیبر کربن ساخته شده‌اند و تضاد زیبایی با رنگ خاکستری بدنه ایجاد می‌کنند.

بی ام و سری 3 تورینگبی ام و سری 3 تورینگبی ام و سری 3 تورینگبی ام و سری 3 تورینگ

خودرویی که در تصاویر مشاهده می‌کنید از نوع ACS3 4.0d است و بنابراین از نسخه حجیم‌تر پیشرانه ۳ لیتری توربودیزل متعلق به مدل M340d استفاده می‌کند. به همین خاطر خودروی یاد شده سریع‌تر از M340d که آن‌هم خودروی سریعی است خواهد بود. در داخل کابین این خودرو شاهد ارتقای غربیلک فرمان خواهید بود چراکه از پوشش آلکانترا، نوار تزئینی و پدال شیفترهای جدید استفاده می‌کند. این پدال شیفترها شکلی غیرعادی دارند که البته باعث خواهند شد راحت‌تر در دید راننده باشند و استفاده از آن‌ها نیز بهتر خواهد بود.

بی ام و سری 3 تورینگ

در مجموع باید گفت بی‌ام‌و سری ۳ تورینگ ای سی اشنیتزر خودروی جذابی بوده و به‌ طور کلی این خودرو به ویژه در نسخه‌های M پرفورمنس طراحی زیبایی دارند. البته اضافه شدن یک کیت بدنه خشن و گیرا به همراه رینگ‌های جدید و کاهش ارتفاع می‌تواند تغییرات قابل‌توجهی ایجاد کند. برای هر فردی که خواهان سری ۳ تورینگ با ظاهری متفاوت‌تر است، کیت تیونینگ ای سی اشنیتزر گزینه مطلوبی خواهد بود. نظر شما درباره این استیشن جذاب آلمانی چیست؟

منبع:پدال