برابوس قبلاً جادوی خود را روی جدیدترین نسل مرسدس بنز S کلاس بکار برده اما حالا نوبت به مایباخ S کلاس رسیده است. این اولین باری خواهد بود که تیونر مشهور مرسدس دست روی مدل لوکس‌تر مایباخ می‌گذارد. پروژه جدید برابوس ۶۰۰ مسترپیس نام دارد و بر اساس مدل S580 4Matic با پیشرانه ۸ سیلندر شکل می‌گیرد. نکته عجیب اینکه پوشش ارزان‌قیمت پیشرانه لوگوی کمپانی را به همراه دو لوگوی بزرگ V12 نشان می‌دهد. این در حالی است که لوگوی یاد شده برای مدل پرچم‌دار S680 بکار می‌رود.

برابوس مایباخ S کلاسبرابوس مایباخ S کلاسبرابوس مایباخ S کلاسبرابوس مایباخ S کلاس

این سدان لوکس و مخوف از کیت بدنه ملایم برابوس با قطعات فیبر کربنی سود می‌برد و می‌توان آن‌ها را با طرح مات یا براق سفارش داد. تکمیل کننده این قطعات نیز عناصر کرومی تیره خواهند بود. برابوس می‌گوید این قطعات افترمارکتی تنها برای زیبایی نیستند زیرا نقشی عملکردی دارند. برای مثال اسپویلر لبه‌ای جلو در تونل باد توسعه یافته تا لیفت اکسل جلو را کاهش داده و جریان هوا را به سمت ترمزهای جلو و رادیاتورها هدایت کند.

برابوس مایباخ S کلاس

برابوس مایباخ S کلاس در بخش عقب از دیفیوزر کربنی و خروجی‌های اگزوز جدید سود می‌برد. این سدان لوکس به رینگ‌های شناخته شده مونوبلاک با ابعاد ۲۲ اینچی که ظاهر کروم تیره دارند مجهز شده است. رینگ‌های جدید را لاستیک‌های فربه پیرلی پی زیرو در آغوش می‌گیرند. مهندسان برابوس همچنین با دست‌کاری سیستم تعلیق بادی خودرو اقدام به کاهش ۲۰ میلی‌متری ارتفاع آن کرده‌اند.

برابوس مایباخ S کلاس

به گزارش پدال و به نقل از موتور وان، همان‌طور که نام برابوس مایباخ S کلاس نشان می‌دهد، ۶۰۰ مسترپیس به پیشرانه ۸ سیلندر توئین توربو با قدرت ۶۰۰ اسب بخار مجهز است. با وجود گشتاور ۸۰۰ نیوتون متری، این مایباخ ارتقا یافته هم‌اکنون می‌تواند در عرض ۴.۵ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت برسد. حداکثر سرعت خودرو نیز به ۲۵۰ کیلومتر در ساعت محدود خواهد بود. اما آنچه واقعاً باعث جلب‌توجه می‌شود کابین این مایباخ S کلاس است که پر از چرم اعلا و تریم فیروزه‌ای است. این تریم روی کف‌پوش‌ها و پوشش داخلی سقف نیز بکار رفته و از طرفی ‌تریم فیبر کربن نیز وجود دارد. البته از نظر سفارشی‌سازی کابین هیچ محدودیتی وجود ندارد و برابوس هر مدل را دقیقاً بر اساس نظر و سلیقه خریدار می‌سازد.

برابوس مایباخ S کلاسبرابوس مایباخ S کلاسبرابوس مایباخ S کلاسبرابوس مایباخ S کلاسبرابوس مایباخ S کلاسبرابوس مایباخ S کلاسبرابوس مایباخ S کلاسبرابوس مایباخ S کلاسبرابوس مایباخ S کلاسبرابوس مایباخ S کلاسبرابوس مایباخ S کلاسبرابوس مایباخ S کلاسبرابوس مایباخ S کلاسبرابوس مایباخ S کلاسبرابوس مایباخ S کلاس

منبع:پدال