رندرهای رسمی فولکس واگن گلف 2020

شنبه, ۲۰ مهر ۹۸ ساعت ۱۴:۱۸

رندرهای رسمی فولکس واگن گلف 2020 منتشر شد

در چند ماه گذشته، تصاویر غیررسمی فراوانی از نسل جدید فولکس‌واگن گلف دیده‌ شده است؛ اما سرانجام رندرهای رسمی نسل هشتم این هاچ‌بک پرطرفدار و محبوب منتشر شد.

طراحی فولکس واگن گلف جدید در مقایسه با نسل قبل متحول شده است؛ اما شاید بیشترین تغییرات آن به چراغ‌های جلو مربوط باشد که به‌صورت کامل از نو طراحی‌ شده است و نوار نازک نورانی در قسمت بالا هر دو چراغ را به یکدیگر متصل می‌کند.

golf 2020

فولکس‌واگن در بیانیه‌ی رسمی خود، نسل جدید گلف را پویاتر از گذشته معرفی می‌کند. گلف مدل ۲۰۲۰ در داخل کابین نیز دچار تحول چشمگیری شده و کلیدهای کنترلی نسل قبل جای خود را به نمایشگرهای لمسی بزرگ داده است. 

golf 2020

 کلیدهای کنترل سیستم تهویه نیز به‌صورت لمسی در پایین نمایشگر قرار گرفته است و دریچه‌های سیستم تهویه نیز در مقایسه با مدل پیشین نازک‌تر و کشیده‌تر شده و در قسمت پایین نمایشگر لمسی دیده می‌شود. همچنین، کابین نیز جادارتر و فضای بیشتری برای سرنشینان ایجاد شده است.

golf 2020

طبق گزارش‌های منتشرشده، نسل هشتم فولکس‌واگن ۲۴ اکتبر به‌صورت رسمی رونمایی می‌شود و عرضه‌ی آن در اروپا برای آخر سال برنامه‌ریزی‌ شده است. نسل جدید احتمالا فقط در نسخه‌ی پنج‌در عرضه می‌شود و احتمالا نسخه سه‌در آن به‌دلیل تقاضای اندک تولید نخواهد شد. البته آئودی A3 مدل ۲۰۲۰ و سئات لئون سه‌در نیز که پلتفرم مشترکی با گلف دارند، احتمالا تولید نخواهند شد. ناگفته نماند نسخه‌ی مینی‌ون گلف هم دیگر تولید نخواهد شد. درپایان باید اشاره کنیم عرضه‌ی مدل ۲۰۲۰ دو تیپ گلف GTI و R به‌صورت رسمی تأیید شده است.

نویسنده: مجتبی کاظمی

برگرفته از وب سایت زومیت


آلمان یدک بزرگترین مرجع لوازم یدکی خودروهای آلمانی