لاستیک یکی از پر مصرف ترین قطعات در هر خودرویی به شمار می‌آید و کفش خودرو شماست. اهمیت استفاده از لاستیک مناسب را می‌تواند در شرایط سخت جاده ای سنجید .

لاستیک فابریک خودرو که به صورت استاندارد بر روی خودرو نصب می‌گردد، در شرایط مختلف جاده ای که خودروی شما برای آنها طراحی و تولید شده است، می‌بایست عملکرد مناسب و خوبی داشته باشد.

تولید کننده های مطرح خودرو در جهان از جمله بنز و بی ام و ، پیش از اقدام برای نصب یک برند لاستیک بر روی خودروهای خود، تست ها و آزمایشات جاده ای فراوانی انجام می‌دهند تا بهترین لاستیک را برای خودروهای خود به صورت لاستیک فابریک انتخاب نمایند.

لاستیک بنز:

شرکت مرسدس بنز همواره در جهت انتخاب بهترین برند لاستیک متانسب با محصولات خود پیشتاز بوده است.

برخی از برند هایی که تاکنون موفق به کسب امتیازات لازم جهت تولید تایر برای خودرو بنز شده اند عبارتند از :

پیرلی ، میشلن ، گودیر، بریجستون، کنتیننتال و دانلوپ.

یکی از موفق ترین برند های تولید کننده لاستیک بنز ، تاکنون شرکت پیرلی بوده است.

لاستیک پیرلی ، یک شرکت تولید کننده لاستیک که اصلات ایتالیایی دارد و تقریبا در تمامی کشور های اتحادیه اروپا و برخی کشور های آفریقایی و آسیایی، اقدام به تولید لاستیک فابریک خودرو می‌نماید.

کیفیت محصولات لاستیک پیرلی را می‌توان با بهریت لاستیک ساز دنیا یعنی میشلن فرانسه مقایسه نمود.

لاستیک فابریک خودرو بنز با برند پیرلی معمولا دارای نشان MO بر روی دیواره لاستیک می‌باشد. با مشاهده این علامت، میتوانید مطمئن شوید که لاستیک شما مخصوص خودرو بنز طراحی و تولید شده است و دارای استاندارد های شرکت مرسدس بنز می‌باشد.

وب سایت ALMANYADAK فروشگاه آنلاین لوازم یدکی اورجینال بنز و BMW و عامل فروش لاستیک پیرلی و لاستیک مرسدس بنز سواری در ایران است، توصیه می‌کنیم پیش از خرید لاستیک مرسدس بنز سواری، حتماً با مشاوران تیم وب سایت فروشگاه آلمان یدک به آدرس WWW.ALMANYADAK.IR ، و یا شماره تماس 09123964690 تماس حاصل فرمایید. فروشگاه آلمان یدک امکان ارسال لاستیک خودرو بنز سواری در انواع و برند های مختلف فابریک را با امکان ارسال به سراسر نقاط ایران دارا میباشد.

لاستیک بی ام و

بدون شک شرکت BMW که نیز یکی از پیشتازان تولید خودرو در جهان به شمار می‌اید، استاندارد سخت گیرانه ای در جهت انتخاب لاستیک برای خودرو های خود دارد.

لاستیک بی ام و ، عموما با تکنولوژی ران فلت تولید شده است. لاستیک ران فلت یا همان لاستیک پنچر رو، این امکان را دارد که در صورت پنچر شدن و یا آسیب احمتمالی لاستیک از جمله ترکیدن ناگهانی در حین حرکت، به مسیر خود ادامه دهد و فشار و وزن خودرو را بدون کاستی در عملکرد تحمل نماید.

لاستیک های ران فلت عموما بعد از آسیب دیدن قابل استفاده مجدد نیستند اما شمارا از استفاده از لاستیک زاپاس بی‌نیاز می‌سازند.

دو تولید کننده بزرگ و مطرح در زمینه تولید لاستیک ران فلت در جهان، لاستیک پیرلی و لاستیک میشلن میباشند.

اگرچه اغلب تولید کنندگان لاستیک اروپائی و حتی لاستیک دانلوپ و لاستیک بریجستون آسیایی نیز اقدام به تولید لاستیک با تکنولوژی ران فلت نموده اند، اما دو برند میشلن و پیرلی، از پیشتازان در طراحی و پیشبرد این تکنولوژی در جهان به شمار می‌آیند.

عموما لاستیک فابریک خودرو بی ام و با برند پیرلی  عرضه می‌گردد، در برخی از مدل ها و بعضی سفارش ها نیز شاهد استفاده از لاستیک گودیر و لاستیک میشلن نیز برای خودرو های بی ام و هستیم.

به جهت حساسیت انتخاب و خرید لاستیک بی ام و و همچنین قیمت متفاوت لاستیک ران فلت بی ام و با دیگر تایر ها و دیگر خودرو ها، توصیه می‌کنیم پیش از اقدام برای خرید لاستیک بی ام و ( ‌BMW )  یا کسب اطلاع از قیمت لاستیک فابریک خودرو بی ام حتماً با مشاوران آلمان یدک حاصل فرمایید. بازار لاستیک ایرانیان به آدرس وب سایت WWW.ALMANYADAK.COM و شماره واتسپ 09392004206 ، آماده ارائه مشاوره و پیشنهاد و همچنین فروش و ارائه لاستیک فابریک خودرو بی ام و با امکان ارسال به سراسر نقاط ایران عزیزمان میباشد.

قیمت لاستیک بنز و قیمت لاستیک بی ام و

لاستیک خودرو های بنز سواری نیز همانند خود خودرو ها، از کیفیت بالایی برخوردار است و همچنین قیمت بالاتری را نیز در بازار لاستیک تجربه می‌کند.

لاستیک های خودرو های اروپایی که معمولا با برند لاستیک پیرلی و لاستیک میشلن در بازار ایران رواج بیشتری را شاهد بوده اند، گاهی تا قیمت دو برابر لاستیک های تولید کشور های آسیایی از جمله کره جنوبی و ژاپن ، می‌رسند.

اما نکته مهم اینجاست که لاستیک های تولید شده برای خودروهای بنز و بی ام و ، می‌بایست مقاومت لازم و استاندارد های کیفی لازم برای استفاده در این خودرو ها را داشته باشند.

صرفاْ سایز یکسان نشان دهنده کیفیت و امکان استفاده نیست .

لاستیک ران فلت BMW به دلیل اینکه با تکنولوژی ران فلت تولید شده است، از قیمت بالایی برخوردار است اما نمی‌توان آن را با لاستیک پنوماتیک معمولی تعویض نمود. خودرو های بی ام و فاقد لاستیک زاپاس هستند و در صورت استفاده از لاستیک معمولی و در صورت بروز حادثه، ممکن است خودرو و سرنشینان آن دچار اتلاف وقت و آسیب شوند.

لذا قیمت بالای لاستیک ران فلت فابریک بی ام و ، ارزشش را دارد !

گاهی در برخی مدل های خودرو های بنز و بی ام و ، سایز لاستیک محور جلو با سایز لاستیک محور عقب متفاوت است!

سایز لاستیک محور عقب این خودرو ها به جهت افزایش قدرت هندلینگ و پایداری بیشتر، از سایز لاستیک محور جلو پهن تر است. از این رو همیشه نمی‌توان برند هایی که دارای قیمت پایین تر هستند و در کشور های آسیایی تولید میشوند را با لاستیک فابریک بنز و یا لاستیک فابریک بی ام و تعویض کرد.


فروشگاه آلمان یدک

عرضه کننده لاستیک فابریک بنز و لاستیک فابریک بی ام و

با امکان ارسال به سراسر نقاط ایران

09123964690

09392004206

WWW.ALMANYADAK.COM