مرسدس-ای ام جی GLS63 شاسی‌بلندی فول سایز و سریع است که استایل نرم و باابهتی را به نمایش می‌گذارد. افرادی که خواهان ظاهر برجسته‌تری هستند می‌توانند نگاهی به پروژه جدید منصوری داشته باشند که GLS63 خود را معرف کرده است. این خودرو از استایل خاص‌تر، کابین لوکس‌تر و پیشرانه‌ای قوی‌تر سود می‌برد. البته GLS63 استاندارد هم چیزی کم ندارد زیرا نیروگاه ۸ سیلندر توئین توربوی آن قدرت ۶۰۳ اسب بخاری تولید می‌کند. البته هنوز هم هستند افرادی که به محصولات استوک قانع نیستند و اینجاست که منصوری وارد میدان می‌شود.

مرسدس-ای ام جی GLS63مرسدس-ای ام جی GLS63مرسدس-ای ام جی GLS63

این تیونر مشهور برای آغاز کار خود قطعات بدنه کاملی را در نظر گرفته است. این قطعات که از فیبر کربن تولید می‌شوند شامل کاپوت، لبه جلویی سپر، دو نوع متفاوت دیفیوزر، رکاب‌های جانبی، اسپویلر سقفی و… هستند. خریداران همچنین می‌توانند گاردهای محافظ را با تریم مشکی یا کروم سفارش دهند. این قطعات سبک‌وزن باعث می‌شوند مرسدس-ای ام جی GLS63 مخوف‌تر از قبل به نظر برسد.

مرسدس-ای ام جی GLS63

اما شاسی‌بلند تیون شده مرسدس فقط در بحث ظاهری دچار تغییر نشده و پکیج قدرت آن با گزینه پایه P720 شروع می‌شود که شامل ارتقای نرم‌افزاری پیشرانه خواهد بود. در این حالت قدرت پیشرانه به ۷۱۰ اسب بخار و گشتاور آن به ۱۰۰۰ نیوتون متر می‌رسد. اگرچه این ارقام نسبت به مدل پایه افزایش قابل‌توجهی را نشان می‌دهند اما وقتی پکیج P850 را ببینید بسته تیونینگ قبلی را فراموش خواهید کرد. این پکیج شامل ارتقای توربوها، سیستم اگزوز اسپرت، خروجی‌های اگزوز جدید و فیلتر هوای کاراتر است.

مرسدس-ای ام جی GLS63مرسدس-ای ام جی GLS63مرسدس-ای ام جی GLS63

به گزارش پدال و به نقل از carscoops، در این حالت قدرت پیشرانه به ۸۳۸ اسب و گشتاور به ۱۱۰۰ نیوتون متر می‌رسد. شخصی‌سازی GLS63 به همین‌جا ختم نمی‌شود زیرا منصوری گزینه‌های متنوعی را در اختیار مشتریان قرار خواهد داد. کف‌پوش‌های چرمی به همراه نه طرح متفاوت رینگ‌ها بخشی از این آپشن ها هستند. نظر شما درباره این پروژه جدید منصوری چیست؟ آیا همچون همیشه آن را جنجالی می دانید یا منصوری درباره GLS63 زیاده روی نکرده است؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع:پدال