قیمت مرسدس بنز کلاس S مدل 2021 در خارج از کشور چقدر است؟

قیمت مرسدس بنز کلاس S مدل 2021 در خارج از کشور چقدر است؟

نسل جدید مرسدس بنز کلاس S سال جاری میلادی به بازار عرضه شد و استاندارد خودروهای لوکس را به یک سطح بالاتر ارتقا داد. با این وجود به نظر می‌رسد که باید منتظر افزایش قیمت مرسدس بنز کلاس S باشیم، چرا که نرخ این خودرو در تیپ پایه برای سال 2021 با 15 هزار دلار افزایش همراه بوده است، البته در ازای این افزایش قیمت سیستم چهارچرخ محرک مرسدس بنز موسوم به 4Matic به تیپ پایه اضافه شده است.

مشتریان مرسدس بنز در سال 2021 میلادی برای خرید مرسدس بنز S500، نیاز به پرداخت مبلغ 110،850 دلار خواهند داشت. این مبلغ بسیار بیشتر از قیمت مرسدس بنز S450‌ در سال 2020 است. نسل جدید مرسدس بنز کلاس S در نیمه اول سال 2021 میلادی به نمایندگی‌های این برند در ایالات متحده خواهد رسید.

قیمت تیپ بالاتر این خودرو یعنی مرسدس بنز S580‌ نیز از 117،350 دلار آغاز می‌شود. این تیپ مجهز به پیشرانه هشت سیلندر خورجینی و سیستم 4Matic خواهد بود. این نسخه نیز نسبت به تیپ فعلی مرسدس بنز S560 افزایش قیمت قابل توجهی را تجربه کرده است.

مرسدس بنز کلاس S

نسل جدید مرسدس بنز S500‌ با نسل قبلی مرسدس بنز S450‌ قابل مقایسه است. این تیپ علاوه بر دارا بودن سیستم چهارچرخ محرک، پیشرانه‌ای بهبود یافته را در قلب خود جای داده است. پیشرانه شش سیلندر خورجینی این تیپ اکنون 429 اسب‌بخار قدرت ارائه می‌دهد و سیستم هیبریدی خفیف 48 ولتی نیز نقش بازوی کمکی این موتور را ایفا خواهد کرد. این سیستم در نمونه مجهزتر یعنی مرسدس بنز S580 نیز گنجانده شده است.

البته قیمت‌های اعلام شده تنها مربوط به نسخه اصلی خودرو خواهد بود و مرسدس بنز امکانات ویژه‌ای را برای هر تیپ در نظر گرفته که قیمت نهایی هر خودرو را افزایش خواهد داد. در حال حاضر دو پکیج AMG Line و Executive Line برای نسل جدید بنز کلاس S‌ معرفی شده‌اند که خریداری هرکدام از آن‌ها به ترتیب 115 هزار و 121 هزار دلار برای مشتری هزینه در بر خواهد داشت.


نویسنده:مرتضی قانع

منبع:(خودرو بانک)

WWW.ALMANYADAK.COM