شاسی‌بلند کوپه بی‌ام‌و در نسخه‌های استاندارد و پرفورمنس دیده ‌شده و برخی رسانه‌ها نیز با توجه به تصاویر جاسوسی منتشر شده اقدام به ترسیم رندرهایی مجازی از این خودرو کرده‌اند. تصاویری که مشاهده می‌کنید چهره خشن‌تری از شاسی بلند کوپه و تازه نفس را به نمایش می‌گذارند. البته ما نمی‌توانیم میزان دقت این تصاویر و شباهت آن‌ها با نسخه نهایی را تخمین بزنیم اما می‌توانیم استفاده از سپر جلوی کاملاً جدید را ببینیم. همچنین لبه سپر نیز تغییر کرده و به نظر می‌رسد جلوپنجره نیز اندکی بزرگ‌تر شده است.

بی ام و X6M فیس لیفت

در نمای عقب X6M به روز شده حجم تغییرات کمتر خواهد بود. در واقع با توجه به تصاویر جاسوسی منتشر شده و این رندرها به نظر می‌رسد تقریباً چیزی تغییر نکرده و چراغ‌ها، سپر و دیفیوزر پایین سپر نیز مشابه نسخه قبل از فیس لیفت این شاسی‌بلند اسپرت هستند. از نظر پرفورمنس نیز انتظار نداریم تغییر عظیمی در زیر کاپوت رخ دهد. اگر این حدس و گمان درست باشد X6M نونوار شده همچنان از پیشرانه ۸ سیلندر ۴.۴ لیتری توئین توربوی بی‌ام‌و استفاده خواهد کرد و قدرت ۶۰۰ اسب بخار و گشتاور ۴۴۹ نیوتون متر خواهد داشت. نسخه کامپتیشن این خودرو قدرت ۶۱۷ اسب بخاری دارد و از سیستم چهار چرخ محرک سود می‌برد.

بی ام و X6M فیس لیفت

احتمالاً در بخش کابین تغییراتی را خواهیم دید. تصاویر قبلی نشان داده‌اند X6M به‌روز شده دارای دو نمایشگر بوده و دسته‌دنده جدید نیز در آن نصب ‌شده است. احتمالاً نسخه فیس لیفت این خودرو سال آینده معرفی خواهد شد و انتظار می‌رود از نیمه دوم سال ۲۰۲۳ به عنوان خودروی مدل سال ۲۰۲۴ راهی بازار آمریکا شود. باید منتظر ماند و دید دست پخت جدید بی‌ام‌و برای این کلاس خودرویی چه خواهد بود.

بی ام و X6M فیس لیفتبی ام و X6M فیس لیفتبی ام و X6M فیس لیفت

منبع:پدال