بی ام و M3 G80 جزو گیراترین سدان های تاریخ این خودروساز به شمار می‌رود و مباحث زیادی پیرامون طراحی ظاهری آن شکل گرفته است. جلوپنجره بزرگ و گلگیرهای عضلانی باعث شده‌اند این خودرو اصلاً ظاهر عادی‌ای نداشته باشد؛ اما اگر بخواهید M3 G80 اسپرت تر از همان چیزی که هست به نظر برسد و البته درعین‌حال زیاده‌روی نیز نکنید این کیت شرکت ۳D دیزاین می‌تواند گزینه مناسبی باشد.

اما این کیت از چه اجزایی تشکیل شده است؟ اگرچه فقط برخی عناصر محدود وجود دارند اما آن‌ها باعث شده‌اند ظاهر بی‌ام‌و M3 G80 متمایزتر از نسخه‌های استاندارد باشد. از جمله این موارد می‌توان به ورودی‌های هوای جلو، اسپویلر لبه‌ای جلو، رکاب‌های جانبی جدید، اسپویلر لبه‌ای عقب، دیفیوزر متفاوت، اسپویلر روی صندوق و رینگ‌های متفاوت اشاره کرد. همه قطعات بدنه به جز رینگ‌ها از فیبر کربن ساخته شده است و خیال شما می‌تواند از هماهنگی عالی اجزای طراحی شده با کلیت بدنه راحت باشد چراکه ۳D دیزاین جزو بهترین شرکت‌ها در تولید کیت‌های اسپرت با بالاترین کیفیت است.

بی ام و M3 G80بی ام و M3 G80

رینگ‌هایی که در تصاویر مشاهده می‌کنید از نوع ۵ پره ۲۰ اینچی هستند که ظاهر فوق‌العاده‌ای را به M3 می‌بخشند. رینگ‌های استوک این خودرو نیز گیرایی بالایی دارند ولی باعث می‌شوند خودرو کمی شلوغ به نظر برسد و از نظر ما رینگ‌های ساده‌تر خودشان را بهتر نشان خواهند داد. خودروی موردبحث همچنین از سیستم تعلیق ارتقا یافته استفاده می‌کند که نتیجه آن هندلینگ بهتر و ارتفاع کمتر از سطح زمین خواهد بود.

بی ام و M3 G80

اگر می‌خواهید بی ام و M3 G80 شما گیراتر و اسپرت تر از سایر مدل‌های استاندارد به نظر برسد این کیت می‌تواند گزینه‌ای ایده آل باشد. این کیت شامل عناصر فیبر کربنی زیباست که به خوبی با طراحی بدنه M3 هماهنگ شده‌اند و خیلی هم خودرو را پر زرق و برق نشان نمی‌دهند. نظر شما درباره طراحی این خودرو چیست؟ آیا طراحی جنجالی نسخه استاندارد M3 تا حدودی تعدیل شده است؟

بی ام و M3 G80بی ام و M3 G80بی ام و M3 G80بی ام و M3 G80بی ام و M3 G80بی ام و M3 G80بی ام و M3 G80بی ام و M3 G80بی ام و M3 G80

منبع:پدال