بی ام و M3 تورینگ را می‌توان یکی از جذاب‌ترین خودروهای اخیر این خودروساز دانست. قبلاً پیکربندی آنلاین این خودرو راه‌اندازی شده و خودرویی که مشاهده می‌کنید یکی از جذاب‌ترین نسخه‌های M3 تورینگ است. خودروی موردبحث از رنگ دلپذیر آبی ریویرا سود می‌برد و قطعات M پرفورمنس زیادی را پذیرا شده تا بتواند بر جذابیت‌های خود بیفزاید.

بی ام و M3 تورینگ

اگرچه می‌توان گفت ورودی‌های هوای بزرگ در خودروهای مسابقه‌ای یا حداقل در خودروهای جاده‌ای متمرکز روی پیست کاربرد بیشتری دارند اما در بی ام و M3 تورینگ G81 نیز بد به نظر نمی‌رسند. در بخش عقب این خودرو خروجی‌های اگزوز نصب شده در مرکز را می‌بینیم که به بینندگان خودرو یادآوری می‌کنند این نسخه عادی از استیشن جذاب بی‌ام‌و نیست. همچنین خودروی موردبحث نشان‌های ۵۰ سالگی M پرفورمنس را روی خود دارد و از جذاب‌ترین رینگ‌های این برند یعنی ۱۰۰۰M طلایی برنزی سود می‌برد. از عناصر فیبر کربنی کابین گرفته تا استراحت گاه دست مرکزی با برند M پرفورمنس، این M3 تورینگ خاص را می‌توان جزو مجهزترین نمونه‌های تولیدی دانست. قطعاً قیمت خودروی موردبحث از ۱۰۰ هزار دلار فراتر می‌رود زیرا نسخه پایه در آلمان قیمت آغازین ۹۷۸۰۰ یورویی دارد. به عنوان یادآوری باید دانست استیشن پرقدرت بی‌ام‌و منحصراً به عنوان مدل کامپتیشن و با گیربکس اتوماتیک و سیستم چهار چرخ محرک xDrive عرضه می‌شود.

بی ام و M3 تورینگبی ام و M3 تورینگبی ام و M3 تورینگ

به گزارش پدال و به نقل از بی‌ام‌و بلاگ، اگرچه استیشن پرقدرت و جذاب این خودروساز در آمریکا عرضه نمی‌شود اما عمر کوتاهی نخواهد داشت چراکه شایعاتی درباره تمدید ۲ ساله تولید خانواده فعلی سری ۳ کد G20 و G21 و ادامه عرضه آن تا سال ۲۰۲۷ به گوش می‌رسد. واضح است که چنین تصمیمی روی ادامه عرضه مدل‌های G80 و G81 نیز تأثیر مثبت خواهد گذاشت. به این ترتیب زمان زیادی برای خرید یکی از محصولات برجسته باواریا وجود دارد. M3 تورینگ می‌تواند محبوبیت بالایی در آلمان پیدا کند زیرا جدیدترین آمارها نشان می‌دهند ۷۰ درصد فروش خانواده سری ۳ در این کشور از نوع استیشن است. در کل اروپایی‌ها علاقه زیادی به خودروهای استیشن دارند. همچنین گفته می‌شود بی‌ام‌و اقدام به احیای M5 تورینگ نیز خواهد کرد. این خودرو که احتمالاً در آمریکا نیز عرضه خواهد شد سال ۲۰۲۵ یا ۲۰۲۶ پدیدار می‌شود.

بی ام و M3 تورینگبی ام و M3 تورینگبی ام و M3 تورینگ

منبع:پدال