یکی از هفت دستگاه بی ام و i4 M50 سفارشی که با همکاری برند مد کیت تولید شده بود در حراجی آنلاین با قیمت ۳۲۷۶۰۰ دلار فروخته شد. این خودروی سفارشی به لطف وجود برخی ویژگی‌های خاص از نسخه‌های استاندارد متمایز می‌شود. واضح‌ترین تغییر i4 کیت رنگ بدنه ویتالیتی گرین و لوگوها و نام کیت در بدنه و کابین است.

وقتی وارد کابین خودروی موردبحث شوید شاهد پوشش چرم کامل مرینو با رنگ کارامل خواهید شد که صندلی‌ها، پانل درب‌ها، تونل گیربکس، کنسول مرکزی و نیمه پایینی داشبورد را پوشانده است. کف‌پوش‌ها نیز با لوگوی M مزین شده‌اند. لوگوی کیت هم روی پشت‌سری‌ها و استراحت گاه دست‌ها دیده می‌شود. نهایتاً باید به تریم Kith Exclusive Edition اشاره کنیم که با تکنولوژی لیزر حک شده است.

از نظر فنی تغییری در بی ام و i4 M50 کیت رخ نداده و بنابراین این خودرو همچنان از یک جفت پیشرانه الکتریکی با قدرت ۵۳۶ اسب بخار و گشتاور ۷۹۴ نیوتون متر در حالت اسپرت بوست استفاده می‌کند. در حالت عادی قدرت و گشتاور برابر با ۴۶۹ اسب بخار و ۷۲۹ نیوتون متر خواهد بود. بی ام و می‌گوید این خودرو در عرض ۳.۹ ثانیه از سکون به سرعت ۱۰۰ کیلومتر در ساعت می‌رسد و فاصله اندکی با بی ام و M3 کامپتیشن دارد.

به گزارش پدال و به نقل از carscoops، خودروی موردبحث تولید شده با همکاری کیت توسط حراجی ساتبیز عرضه شد و تنها خودرو از بین هفت مدل تولیدی است که به‌صورت شخصی فروخته نمی‌شود. کیت علاوه بر همکاری با ژرمن‌ها در زمینه تولید i4 M50 یک کلکسیون لوازم و وسایل جانبی را تولید کرده‌اند که شامل ۵۱ وسیله مختلف است و رنگ ویتالیتی گرین و چرم کاراملی مشابه خودروی بی ام و را نشان می‌دهند. نظر شما درباره این خودروی تولید محدود و قیمت فروش بالای آن چیست؟ آیا صرف تولید محدود بودن می تواند توجیهی برای چنین قیمت گزافی باشد؟ نظرات خود را با ما در میان بگذارید.

منبع:پدال