دلیل این شهرت نیز هشت بار تولید خودروهای پلیس توسط این تیونر بوده و جدیدترین آن‌ها بی‌ام‌و i4 است که می‌خواهیم خدمت شما عزیزان معرفی کنیم. این خودرو بر پایه نسل G26 از بی‌ام‌و i4 M50 گرن کوپه شکل گرفته و برخی از کمپین تیونینگ ایمن شرکت موردبحث به شمار می‌رود. این کمپین در طول ۱۷ سال گذشته به راه افتاده تا تیونینگ خوب به همراه رعایت قوانین ترافیکی را به همه گوشزد کند.

اشنیتزر

درست همانند بی‌ام‌و i4 ای سی اشنیتزر که چند ماه پیش معرفی شده بود، این خودروی پلیس نیز دارای پکیج آئرودینامیکی تیونر موردبحث است. این پکیج شامل مواردی همچون اسپویلر جلو، اسپلیتر، بالچه‌های جانبی، اسپویلر سقفی، اسپویلر کربنی عقب و… است. برای تکمیل ظاهر خودرو نیز شاهد حفاظ رکاب عقب و پکیج طراحی خاص i4 هستیم. البته که بی‌ام‌و i4 به عنوان یک خودروی پلیس دارای سیستم مخصوص Hella برای خودروهای پلیس بوده و از برچسب‌های ویژه و فویل روی شیشه‌های جانبی سود می‌برد. در کابین نیز تغییرات رخ داده و تریم آلومینیومی روی پدال‌ها بکار رفته است. کنترلر سیستم i-Drive و نگه‌دارنده کلید نیز دارای پوشش بلک لاین هستند.

اشنیتزراشنیتزراشنیتزر

بی ام و i4 پلیس ای سی اشنیتزر همچنین دارای کیت کاهش ارتفاع است که حدود ۲۰ تا ۲۵ میلی‌متر از ارتفاع این خودروی برقی را می‌کاهد. برای هماهنگی با این چهره اسپرت، بیمر برقی موردبحث دارای رینگ‌های ۲۰ اینچی AC4 با طرح دو رنگ نقره‌ای و مشکی و لاستیک‌های هانکوک ونتوس S1 Evo 3 است. نیازی به گفتن نیست که تمامی قطعات بکار رفته در این خودرو توسط ای سی اشنیتزر تست و بررسی شده و تمامی قوانین جاده‌ای را پاس کرده‌اند. نظر شما درباره این خودروی خاص و متفاوت چیست؟

اشنیتزراشنیتزراشنیتزراشنیتزراشنیتزراشنیتزراشنیتزر

منبع:پدال